Friday    Saturday    Sunday    All

Friday

Fri 19.8.2022 Dummy Park

Mixed Pool A
10:00 Field 1 Osos Peresozos 14 - 5 Avalon  Game play
10:00 Field 2 Charrúa 9 - 15 Crash
10:00 Field 3 Clovers 10 - 9 Volta
13:00 Field 1 Crash 15 - 4 Osos Peresozos
13:00 Field 2 Clovers 10 - 8 Avalon
13:00 Field 3 Volta 6 - 12 Charrúa
16:00 Field 1 Clovers 10 - 11 Osos Peresozos
16:00 Field 2 Avalon 13 - 9 Charrúa
16:00 Field 3 Volta 15 - 13 Crash
Open Group A
18:30 Field 1 Melbourne Juggernaut 3 - 2 Baja Ultimate  Game play
20:30 Field 1 Warao Ultimate 3 - 2 Melbourne Juggernaut  Game play
Open Group B
19:30 Field 1 Flying Angels Bern 2 - 1 Force Elektro  Game play
21:30 Field 1 CUS Padova ? - ? Flying Angels Bern

Saturday

Sat 20.8.2022 Dummy Park

Open Group A
08:00 Field 1 Melbourne Juggernaut 1 - 2 7 Schwaben
09:00 Field 2 Baja Ultimate ? - ? 7 Schwaben
10:00 Field 1 7 Schwaben ? - ? Warao Ultimate
11:00 Field 2 Warao Ultimate ? - ? Baja Ultimate
Open Group B
08:00 Field 3 CUS Padova 7 - 4 Force Elektro  Game play
09:00 Field 4 Force Elektro ? - ? Makawua
10:00 Field 3 Makawua ? - ? CUS Padova
11:00 Field 4 Flying Angels Bern ? - ? Makawua
Women Group A
08:00 Field 2 CUSB Shout 2 - 1 Dublin Gravity  Game play
09:00 Field 1 Spanglish ? - ? CUSB Shout
10:00 Field 2 Dublin Gravity ? - ? Malafama
11:00 Field 1 Malafama ? - ? Spanglish
12:00 Field 1 Spanglish ? - ? Dublin Gravity
12:00 Field 2 CUSB Shout ? - ? Malafama
Women Group B
08:00 Field 4 Tabby Rosa ? - ? La Septima
09:00 Field 3 Tabby Rosa ? - ? Salty
10:00 Field 4 Salty ? - ? FABulous
11:00 Field 3 La Septima ? - ? FABulous
12:00 Field 3 Salty ? - ? La Septima
12:00 Field 4 FABulous ? - ? Tabby Rosa
Mixed Pool A
13:00 Field 1 Osos Peresozos 1 - 0 Volta   Ongoing
13:00 Field 2 Charrúa ? - ? Clovers
13:00 Field 3 Crash 1 - 0 Avalon   Ongoing
15:20 Field 1 Osos Peresozos ? - ? Charrúa
15:20 Field 2 Crash 2 - 1 Clovers  Game play
15:20 Field 3 Avalon 2 - 0 Volta  Game play

Sunday

Sun 21.8.2022 Dummy Park

Open Playoff (1-4)
09:00 Field 1 Group A 1 ? - ? Group B 2
09:00 Field 2 Group B 1 ? - ? Group A 2
Open Playoff (1-4) Finals
11:00 Field 3 SF Loser 1 ? - ? SF Loser 2
13:00 Field 2 SF Winner 1 ? - ? SF Winner 2
Open Playoff (5-8)
09:00 Field 3 Group A 3 ? - ? Group B 4
09:00 Field 4 Group B 3 ? - ? Group A 4
Open Playoff (5-8) Finals
11:00 Field 1 SF Winner 1 ? - ? SF Winner 2
11:00 Field 2 SF Loser 1 ? - ? SF Loser 2
Women Playoff (1-8)
08:00 Field 1 Group A 1 ? - ? Group B 4
08:00 Field 2 Group A 2 ? - ? Group B 3
08:00 Field 3 Group B 2 ? - ? Group A 3
08:00 Field 4 Group B 1 ? - ? Group A 4
Women Playoff Semifinals
10:00 Field 1 QF Loser 1 ? - ? QF Loser 2
10:00 Field 2 QF Loser 3 ? - ? QF Loser 4
10:00 Field 3 QF Winner 1 ? - ? QF Winner 2
10:00 Field 4 QF Winner 3 ? - ? QF Winner 4
Women Playoff Finals
12:00 Field 1 SF Loser 1 ? - ? SF Loser 2
12:00 Field 2 SF Loser 3 ? - ? SF Loser 4
12:00 Field 3 SF Winner 1 ? - ? SF Winner 2
12:00 Field 4 SF Winner 3 ? - ? SF Winner 4
Mixed Crossover
13:00 Field 1 Pool A 3rd ? - ? Pool A 6th
13:00 Field 3 Pool A 4th ? - ? Pool A 5th
Mixed Playoff (1-4)
14:50 Field 1 Pool A 1st ? - ? Winner Crossover 2
14:50 Field 2 Pool A 2nd ? - ? Winner Crossover 1
Mixed Playoff (1-4) Finals
16:40 Field 2 SF Winner 1 ? - ? SF Winner 2 Final
16:40 Field 3 SF Loser 1 ? - ? SF Loser 2 3rd Place
Mixed PlayOff (5-6)
14:50 Field 3 Loser Crossover 1 ? - ? Loser Crossover 2

Timezone: America/New_York. Local time: 21.6.2024 06:07


iCalendar (.ical)Grid (PDF)List (PDF)Printable version